KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144447
nr 1214 4447
Oljemålning, Jürgen von Konow (1915-1959), Sverige. "Sommarmorgon", Signerad. Olja på pannå, 32x40
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 21:04:47
450 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr